Timber CUBE | Zastřešení terasy | Snoubení dřeva, skla a hliníku nadchne každého milovníka čistého designu a zejména kubických tvarů.

Reference

Udělejte si čas na malou návštěvu vybraných realizací systému Timber CUBE u našich spokojených zákazníků.

... a možná také na Vaší terase.

Timber CUBE - Zakázkové zastřešení terasy s barevnou kombinací lazury OSMO v odstínu bílého smrku a hliníkových prvků v provedení RAL 7016 - antracitově šedá (matná).

Zastřešení terasy Timber CUBE
Místo realizace - Kadaň

Zakázkové zastřešení terasy s barevnou kombinací lazury OSMO v odstínu bílého smrku a hliníkových prvků v provedení RAL 7016 - antracitově šedá (matná).

Střešní výplň: bezpečnostní sklo 10 mm - čiré provedení.
Doplňkové vybavení: dálkově ovládané LED osvětlení krokví, fixní sekce Timber CUBE FIX s bezpečnostním sklem 8 mm - mléčné provedení.

Šířka konstrukce: 5820 mm
Hloubka konstrukce: 3800 mm

Timber CUBE - Zakázková letní zahrada s barevnou kombinací lazury OSMO v odstínu tmavého dubu a hliníkových prvků v provedení RAL 7031 - modrošedá (lesklá).

Zastřešení terasy Timber CUBE
Místo realizace - Suchohrdly

Zakázková letní zahrada s barevnou kombinací lazury OSMO v odstínu tmavého dubu a hliníkových prvků v provedení RAL 7031 - modrošedá (lesklá).

Střešní výplň: bezpečnostní sklo 10 mm - mléčné provedení.
Doplňkové vybavení: dálkově ovládané LED osvětlení krokví, skleněné posuvné stěny VG17 a fixní sekce Timber CUBE FIX s bezpečnostním sklem 10 mm - čiré provedení.

Šířka konstrukce: 5925 mm
Hloubka konstrukce: 3800 mm

Timber CUBE - Zakázkové zastřešení terasy s barevnou kombinací lazury OSMO v odstínu bílého smrku a hliníkových prvků v provedení RAL 3005 - vínově červená (lesklá).

Zastřešení terasy Timber CUBE
Místo realizace - Znojmo (rezidence Mansberk)

Zakázkové zastřešení terasy s barevnou kombinací lazury OSMO v odstínu bílého smrku a hliníkových prvků v provedení RAL 3005 - vínově červená (lesklá).

Střešní výplň: bezpečnostní sklo 10 mm - mléčné provedení.

Šířka konstrukce: 6550 mm
Hloubka konstrukce: 3400 mm

Timber CUBE - Zakázkové zastřešení terasy s barevnou kombinací lazury OSMO v odstínu světlého smrku a hliníkových prvků v provedení RAL 6019 - pastelově zelená (lesklá).

Zastřešení terasy Timber CUBE
Místo realizace - Znojmo

Zakázkové zastřešení terasy s barevnou kombinací lazury OSMO v odstínu světlého smrku a hliníkových prvků v provedení RAL 6019 - pastelově zelená (lesklá).

Střešní výplň: bezpečnostní sklo 10 mm - mléčné provedení.
Doplňkové vybavení: dálkově ovládané LED osvětlení krokví.

Šířka konstrukce: 6153 mm
Hloubka konstrukce: 3490 mm

Dodávku a odbornou montáž systémů Timber CUBE provádíme po celé České republice.

© Copyright 2020 WIDOMA s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.

Made with ‌

WYSIWYG HTML Editor